Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku v Dudinciach patrí medzi cirkevné zbory Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania v Slovenskej republike. Náš zbor má 411 registrovaných členov a stretávame sa pravidelne na Službách Božích každú nedeľu o 09.30 hodine v novom kostole postavenom v roku 1996.

Náš cirkevný zbor sa nachádza v kúpeľnom meste Dudince. Kúpeľné mestečko Dudince leží na strednom Slovensku, v okrese Krupina (170 km od Bratislavy, 96 km od Budapešti, 489 km od Prahy a 220 km od Viedne). Má okolo 1500 obyvateľov s trvalým pobytom a ročne navštívi naše mesto viac ako 20 000 kúpeľných hostí. Klíma v tejto oblasti je typická nížinatá – teplá, s maximálnym počtom slnečných dní počas roka. Jedinečné zloženie a vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody (podobné zloženie majú iba kúpele vo Vichy vo Francúzsku a v Japonsku) ich predurčuje na liečenie srdco-cievneho, pohybového a nervového aparátu.

Dudince sú teda ideálnym miestom na liečbu, relaxáciu a uvoľnenie, my Vám však ponúkame niečo viac – príďte medzi nás a pri stretnutí s Bohom pookreje aj Vaša duša.

CHCELI BY SME BYŤ RODINOU, V KTOREJ SA KAŽDÝ CÍTI DOBRE, KDE NACHÁDZA OPORU A MÁ SVOJE MIESTO, POSLANIE. K TOMU VŠETKÉMU CHCEME POZVAŤ AJ VÁS. AK SA K NÁM CHYSTÁTE – UŽ TERAZ SA TEŠÍME NA SPOLOČENSTVO S VAMI!

POKOJ VÁM.